Krótszy czas leczenia implantoprotetycznego dzięki nowym technikom!

Zabiegi odbudowujące utracone uzębienie, w których stosuje się implanty protetyczne jako filar dla nowych zębów, zawsze wiążą się ze skomplikowanym zabiegiem i dość długim procesem gojenia.
Możemy temu zaradzić, czyli zarówno zmniejszyć uciążliwości około-zabiegowe, jak także skrócić czas gojenia po zabiegach implantologicznych!
Co to za techniki? Nieliczni, bardzo doświadczeni polscy implantolodzy mają możliwość pozyskiwania wiedzy i umiejętności dotyczących nowych procedur medycznych w najlepszych ośrodkach medycznych na całym świecie. Dzięki temu pacjenci w Polsce mogą być leczeni na światowym poziomie. O najwyższy standard leczenia pacjentów dba również dr n. med. Agnieszki Laskus M.Sc., która na początku lipca miała przywilej wzięcia udziału w wysokospecjalistycznym kursie WeldOne i Conometric. Ten prestiżowy kurs, autorstwa światowej sławy specjalisty w dziedzinie rekonstrukcji protetycznych przy natychmiastowym obciążeniu wprowadzonych implantów – dr Marco Degidi, odbył się we Włoszech, w Bolonii.
Podstawowe zalety ww. technik i procedur:
1. Skrócenie czasu leczenia implantoprotetycznego
2. Estetyczna odbudowa protetyczna, wprowadzona w dniu zabiegu chirurgicznego
3. Szybsze gojenie
4. Zmniejszenie tzw. „traumy zabiegowej” czyli skutków zabiegu chirurgicznego
5. Stabilizacja procesu gojenia – bardziej przewidywalne i trwałe efekty leczenia

Serdecznie zapraszamy do kliniki Trio-Dent na konsultacje do doktor Agnieszki Laskus.

 

https://drlaskus.com/ | + wpisy

Mieszkam i pracuję w Warszawie. Praktykę lekarską prowadzę od ponad dwudziestu lat. Jestem współwłaścicielką kliniki stomatologicznej Trio-Dent, gdzie leczę pacjentów, prowadzę badania naukowe, ale też udzielam pomocy osobom, które jej potrzebują.