W poniedziałek (28.09.2015r) dr n. med. Laskus była jednym z gości na spotkaniu z dziennikarzami podejmującymi w mediach problematykę zdrowotną.

Tematem przewodnim było pytanie: Co łączy laryngologa ze stomatologiem i diagnostą laboratoryjnym? Dr n. med. Agnieszka Laskus poruszyła zagadnienie dotyczące chorób przyzębia i ich związku ze zdrowym sercem. Podczas śniadania prasowego można było także posłuchać wykładu dr n. med. Michała Michalika, którego wypowiedź odnosiła się do diagnostyki i leczenia zapaleń zatok towarzyszących niewyleczonym zębom oraz dr n. med. Andrzeja Marszałka, który zaprezentował wątek Microdental DNA i innych badań do diagnozy zapaleń zatok i chorób przyzębia.

Organizatorem wydarzenia były Laboratoria Medyczne Synevo. Spotkanie odbyło się w Bistro Warszawa na Rynku Starego Miasta.

FullSizeRender

https://drlaskus.com/ | + wpisy

Mieszkam i pracuję w Warszawie. Praktykę lekarską prowadzę od ponad dwudziestu lat. Jestem współwłaścicielką kliniki stomatologicznej Trio-Dent, gdzie leczę pacjentów, prowadzę badania naukowe, ale też udzielam pomocy osobom, które jej potrzebują.