W 2021 roku firma MEDIF, jedna z wiodących na rynku firm proponujących lekarzom stomatologom najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu diagnostyki, stomatologii i implantologii, zainicjowała lokalne cykle spotkań MIS FORUM i GEISTLICH FORUM. Celem spotkań jest umożliwienie lekarzom stomatologom i implantologom wymiany wiedzy na temat najnowszych rozwiązań dostępnych na polskim rynku.

Zarówno spotkania z cyklu MIS FORUM dedykowane lekarzom implantologom, jak i GEISTLICH FORUM, gdzie można wymienić wiedzę i doświadczenia z zakresu szeroko pojętej regeneracji tkanek w stomatologii, są prowadzone i moderowane przez dr n. med. Agnieszkę Laskus, która w tych dziedzinach jest niekwestionowanym ekspertem. Do współprowadzenia lokalnych, warszawskich spotkań zaproszona lek. dent. Bartosza Mulawę, który również ma niebagatelne doświadczenie w zakresie implantologii i regeneracji tkanek w zabiegach stomatologicznych.

Spotkania odbywają się w cyklu półrocznym w Warszawie i jak do tej pory gromadzą wielu chętnych stomatologów zainteresowanych najnowocześniejszymi rozwiązaniami implantologicznymi systemu MIS oraz biomateriałami szwajcarskiej firmy Geistlich.

 

 

 

 

https://drlaskus.com/ | + wpisy

Mieszkam i pracuję w Warszawie. Praktykę lekarską prowadzę od ponad dwudziestu lat. Jestem współwłaścicielką kliniki stomatologicznej Trio-Dent, gdzie leczę pacjentów, prowadzę badania naukowe, ale też udzielam pomocy osobom, które jej potrzebują.