Dr n.med. Agnieszka Laskus M.Sc. była uczestnikiem 9 Międzynarodowej Konferencji EUROPERIO 2018 – EuroPerio9.
To odbywająca się co trzy lata konferencja jest ważnym w świecie medycznym wydarzeniem dającym szansę lekarzom z całego świata poszerzać wiedzę o nowoczesnych technikach diagnozowania i leczenia periodonologicznego i implantologicznego pacjentów.
Ponad 8000 uczestników kongresu miało szansę uczestniczyć w kilkunastu warsztatach, kilkudziesięciu wykładach i pokazach filmowych znanych wykładowców z całego świata oraz w spotkaniach i pokazach międzynarodowych firm medycznych dostarczających materiały, narzędzia i urządzenia będące osiągnięciami współczesnej inżynierii materiałowej, genetyki i biotechnologii. Ogrom wiedzy i wymiana doświadczeń między klinicystami została dodatkowo wzbogacona niepowtarzalnym urokiem cudownego miasta Amsterdam..W tym mieście nawet naukowe spotkania mogą mieć swój artystyczny – malarski wymiar.

https://drlaskus.com/ | + wpisy

Mieszkam i pracuję w Warszawie. Praktykę lekarską prowadzę od ponad dwudziestu lat. Jestem współwłaścicielką kliniki stomatologicznej Trio-Dent, gdzie leczę pacjentów, prowadzę badania naukowe, ale też udzielam pomocy osobom, które jej potrzebują.