Dr n. med. Agnieszka Laskus
dr@laskus.pl

Społecznie

FDr-Agnieszka-Laskus---stomatolog4undacja Dr Laskus

Misją Fundacji Dr Laskus jest promocja i ochrona zdrowia jamy ustnej.
Misja ta jest realizowana poprzez cykliczne edukowanie społeczeństwa, ale także świadczenie nieodpłatnej pomocy medycznej.

Uważam, że nasza praca jest tyle warta, ile możemy dać z siebie innym. Dlatego dzielę się swoimi umiejętnościami, wiedzą, czasem i sercem. Dzięki temu czuję się spełniona jako lekarz i jako człowiek.

 

Dr-Agnieszka-Laskus---stomatolog10Akademia medyczna

W Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie pracowałam po ukończeniu studiów, świetnie odnajdywałam się w pracy dydaktycznej. Zaowocowało to pięcioletnim przewodnictwem w kole naukowym dla studentów stomatologii. Obok działalności klinicznej było ono przestrzenią kontaktu z innymi pasjonatami stomatologii, którzy dopiero zdobywali pierwsze doświadczenia w tej dziedzinie. Za swoje zaangażowanie i pracę badawczą zostałam doceniona, otrzymując w 1999 roku Naukową Nagrodę Rektorską.

 

Dr Laskus w gabinecie stomatologicznymPomoc samotnym matkom

Jako współwłaścicielka Prywatnej Kliniki Stomatologicznej Trio-Dent zainicjowałam w niej fachową pomoc dla samotnych matek. W ramach projektu „Uśmiechnij się mamo!”, realizowanego przez Fundację Świętego Mikołaja, od marca 2005 r. świadczymy bezpłatną pomoc stomatologiczną podopiecznym domów samotnej matki w Warszawie. Osobiście jestem przekonana, że zdrowie i estetyka jamy ustnej to dla tych osób szansa na bardziej udane życie prywatne i zawodowe.

 

Bieg Żubra

Udzielam się nie tylko jako stomatolog. Przez ponad 4 lata brałam czynny i finansowy udział w dorocznym Biegu Żubra w Białowieży. Jest to impreza o charakterze maratońskim dla różnych grup wiekowych. Wspomagałam w ten sposób grupę najbiedniejszych dzieci z Podlasia.