Dr n. med. Agnieszka Laskus
dr@laskus.pl

Zdrowy uśmiech to podstawa dobrego wizerunku!

Co możemy zaliczyć do skutków nieleczenia ubytków zębowych? Niezależnie czy będzie to niska samoocena, problemy z jedzeniem, czy nawet wykluczenie społeczne, są to czynniki znacznie obniżające jakość życia. Implanty stomatologiczne są doskonałym sposobem na rozwiązanie problemu z brakiem zębów i wynikającym z nich niekorzystnym wpływem na inne sfery życia oraz zdrowia. To rozwiązanie, które zgodnie najczęściej polecają najlepsi stomatolodzy w Polsce i na świecie.

Implanty zębowe – coraz popularniejsze

W stosunku do ubiegłych lat w naszym kraju na wstawienie zębów decyduje się już coraz więcej osób. Spora w tym zasługa odpowiedniego edukowania pacjentów w temacie. Leczenie implantoprotetyczne to bezpieczna, sprawdzona i potwierdzona naukowo metoda leczenia braków zębowych. Lekarze podkreślają, że Polacy jako pacjenci często są niedoinformowani i pełni nieuzasadnionych obaw. W gabinetach stomatologicznych coraz częściej usłyszeć można, że protezy to koszmar, którego pacjenci jak najszybciej chcą się pozbyć. Implant jest za to fundamentem, na którym stabilnie wspierają się zęby, co daje pacjentowi niemal stuprocentową pewność, że bez obaw może jeść, gryźć, żuć oraz prezentować swój piękny uśmiech.

https://drlaskus.com/ | + wpisy

Mieszkam i pracuję w Warszawie. Praktykę lekarską prowadzę od ponad dwudziestu lat. Jestem współwłaścicielką kliniki stomatologicznej Trio-Dent, gdzie leczę pacjentów, prowadzę badania naukowe, ale też udzielam pomocy osobom, które jej potrzebują.