20 listopada 2016 roku Dr n. med. Agnieszka Laskus wzięła udział w Konferencji Kwintesencji „Implanty – Idea – Sztuka – Praktyka”. Podczas niedzielnego przedpołudnia poprowadziła wykład na temat „Periimplantitis – czy w ogóle można wyleczyć, a jeżeli tak, to jak?”.

To nie pierwszy raz kiedy Konferencja Kwintesencja gromadzi najlepszych wykładowców – specjalistów stomatologii zarówno z Polski jaki i zza granicy. Program wydarzenia wypełniony był wykładami, warsztatami praktycznymi, seminariami i panelami dyskusyjnymi. Na uczestników spotkania czekała ogromna dawka wiedzy z zakresu chirurgii i implantologii, poparta rezultatami badań i doświadczeniami prosto z renomowanych ośrodków z Polski, Niemiec, Włoch, Szwajcarii, Francji czy Wielkiej Brytanii.

Dr Laskus podczas wykładu „Periimplantitis – czy w ogóle można wyleczyć, a jeżeli tak, to jak?” (fot. Dentalradio).
https://drlaskus.com/ | + wpisy

Mieszkam i pracuję w Warszawie. Praktykę lekarską prowadzę od ponad dwudziestu lat. Jestem współwłaścicielką kliniki stomatologicznej Trio-Dent, gdzie leczę pacjentów, prowadzę badania naukowe, ale też udzielam pomocy osobom, które jej potrzebują.