Na początku października w warszawskim hotelu Raffles Europejski odbyła się zorganizowana przez firmę MEDIF konferencja MIS DAY, poświęcona nowoczesnym rozwiązaniom stosowanym w implantoprotetyce. O wysoki poziom merytoryczny wykładów zadbało grono międzynarodowych wykładowców, do którego zaproszono dr n. med. Agnieszkę Laskus, MSc.

Obok Dr. Stavrosa Pelekanosa (Grecja), lek. dent. Bartosza Mulawy i lek. dent. Agnieszki Nieścieronek, MSc, dr n. med. Agnieszka Laskus, MSc przedstawiła wykład zatytułowany „Aspekt biologiczny i technologie cyfrowe w kompleksowym leczeniu implantoprotetycznym pacjentów”.

Wykład spotkał się z bardzo dobrym odbiorem uczestników konferencji prowokując jednocześnie ciekawą dyskusję, której wnioskiem było zgodne stwierdzenie prelegentów i słuchaczy, że w centrum zainteresowań każdego lekarza implantologa powinien stać pacjent i jego bezpieczeństwo, a dostępne obecnie na rynku cyfrowe rozwiązania mogą znacząco pomóc stomatologim w spełnianiu tej misji w codziennej pracy.

   

 

https://drlaskus.com/ | + wpisy

Mieszkam i pracuję w Warszawie. Praktykę lekarską prowadzę od ponad dwudziestu lat. Jestem współwłaścicielką kliniki stomatologicznej Trio-Dent, gdzie leczę pacjentów, prowadzę badania naukowe, ale też udzielam pomocy osobom, które jej potrzebują.